Urządzenia RIG do filmowania

matte boxyWśród urządzeni RIG, które przydają się w czasie filmowania można znaleźć statyw naramienny LanParte Basic RIG SH. Pomaga w realizowaniu nagrania i znacznie podnosi jego jakość. Taki statyw kosztuje 2583 złote. Nie jest bardzo drogi, a naprawdę bardzo szybko zobaczymy jak bardzo jest on funkcjonalny. Za jego pomocą można w bardziej komfortowy sposób kamerować i to nie tylko przy użyciu kamer, ale także i aparatów.

Stabilizatory z serii RIG zostały w taki sposób zaprojektowane, aby można było bardzo szybko je zamontować i równie szybko zdemontować. Sami możemy wyregulować wysokość aparatu względem wałków suportu. Do statywu można domontować między innymi uchwyty górne oraz matte boxy.

Innym z modeli RIG jest statyw naramienny RIG Platinum Pro S971PRO. Ten model kosztuje jedynie 389 złotych. za jego pomocą można z łatwością posługiwać się aparatami DSLR. W zestawie otrzymamy bardzo przydatny pokrowiec, dzięki któremu nasz sprzęt zawsze będzie w odpowiedni sposób zabezpieczony. Statyw ma zupełnie nowy wygląd i wyposażono go w głowicę, która sprawia, że ujęcia są jeszcze bardziej stabilne. Cała konstrukcja statywu jest bardzo stabilna i trwała. Jest tani, a daje wiele nowych możliwości, w jakie można wzbogacić nasze nagrania.

Czy taki sprzęt jest nam potrzebny?

Dodaj komentarz